Po tym ciężkim roku akademickim trzeba w końcu odpocząć. Nas poniosło do Grecji, zatem szykuje spam pięknych widoków. Do pakowania ubrań podeszłam z inżynierską rozwagą oraz kobiecym niezdecydowaniem. W dzisiejszym poście sukienka na zwiedzanie dla kobiety, która nie zdążyła zrzucić wszystkich zaległych kilogramów.

Sukienka na zwiedzanie – skład najważniejszy

Od jakiegoś czasu mocno interesuje się materiałami, z których zrobione są ubrania, które wybieram. Na upalne wakacje wybrałam sukienkę z wiskozy, która jest tkaniną oddychającą, co pozwala na komfortowe zwiedzania. Jej jedynym minusem jest to, że się gniecie, no ale nie można mieć wszystkiego.

Krój sukienki maskujący zbędne kilogramy

Sukienka na zwiedzanie z dzisiejszej stylizacji jest marszczona pod biustem. Dzięki temu widoczne jest wcięcie w talii. Figura optycznie przypomina klepsydrę. Luźne rękawy pomagają zachować proporcję. Kopertowy dekolt, do którego długo nie mogłam się przyzwyczaić, w bardzo fajny sposób modeluje biust oraz wydłuża szyję. Bardzo mocno polecam wszystkim „biuściastym”.

Kolor i zdobienia

Kolor od samego początku mnie zachwycił. Nie jest to ani rudy, ani brązowy – coś dokładnie pomiędzy. Bardzo rzadko spotykany, dlatego wyjątkowy. Sukienka posiada ciekawe zdobienia oraz ozdobny sznureczek w pasie co fajnie wpasowują się w grecki styl. Takie antyczne klimaty.

Sukienka na zwiedzanie – dla mamy w sam raz

Do tej sukienki mam pewien sentyment. Była to pierwsza sukienka, którą kupiłam tuż po porodzie ażeby wygodnie się karmiło. Fakt, sprawdziła się wspaniale i przypomina mi miłe chwile, gdy mój Bobas był malutką kluseczką.

Taki typ sukienki sprawdził się idealnie na cały dzień zwiedzania. Dużym plusem jest długość sukienki na zwiedzanie tzn. tuż za kolanko. Przez co nie pogrubiała nóg oraz pozwalała na swobodne spacerowanie, wspinanie się po schodach itp. Wygodna, zwiewna i do tego idealna dla mojej figury.

Wygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanie

Wygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanieWygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanie

Wygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanie

Wygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanie

Wygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanieWygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanieWygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanieWygodna sukienka na wakacyjne zwiedzanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *