Gdy komponowałam wyprawkę dla córki i chciałam kupić kilka ubranek, to w sklepach przeważnie były 2 półki: jedna na różowe ubranka dla dziewczynek oraz druga na te niebieskie dla chłopców. Postanowiłam, że nie będę kupować cukierkowo-landrynkowych ubranek i ubierać dziecka na różowo, ale nie przewidziałam jednej rzeczy – przecież nie wpłynę na to, co córa dostanie od innych. I takim sposobem szafę Tosi zasiliła różowa sukienka  i to nie jedna.

Kupuję ciemne

Jeśli już kupuję ubranka, to ciemne, lub takie, które można zestawić z różowym. Osobiście wolę sama założyć coś różowego, niż ubrać w to córkę. Mam w głowie obraz dziewczynek ubranych od góry do dołu na różowo. Wiadomo, że córce jest obojętne w co się ją ubiera, więc chodzi o to, żeby mamie się podobało, dlatego ubieram ją tak, jak mi to odpowiada. Nie chcę z córki zrobić laleczki Barbie, czy świnki Molly. Póki sama nie decyduje w co się chce ubrać, mama zadecyduje za nią…

Stylizacja z różową sukienką oraz szarym sweterkiem

Szaro różowa stylizacja

Oto jedna z sukieneczek, którą dostałyśmy. Krój jest super, koroneczka również i kolor nawet nie różowy, tylko bardziej wpada w łososiowy. Różowa sukienka została zestawiona z białym bodziakiem i szarymi rajtkami. Całość wygląda bardzo ładnie i nie boli mnie fakt niemal różowego elementu.

Stylizacja z różową sukienką oraz szarym sweterkiem

Stylizacja z różową sukienką oraz szarym sweterkiem

 

Wisienka na torcie

Całość stylizacji dopełniłam pięknym szarym sweterkiem. Jestem o niego straszliwie zazdrosna. Jest przepiękny, również sprezentowany od kolejnej cioci. Komponuje się ślicznie z każdą naszą różową sukieneczką. Wiadomo: moda, ubranka, sukieneczki, stylizacje, dobór dodatków jest czymś, co kobiety lubią najbardziej (a przynajmniej ja) i dzięki córce mam podwójną przyjemność. Stylizuje siebie i stylizuję ją. Muszę się nacieszyć czasem, póki nie zacznie mówić i wybrzydzać „ale ja nie chcę tego założyć”.

 

Komentarze

4 Replies to “Różowa sukienka z koronki – stylizacja dla niemowlaka”

  1. U nas będzie chłopak. Na szczęście mamy sporo ubranek zielonych czy szarych, nie tylko niebieskich, więc będzie z czego wybierać:)

    1. gratuluję chłopaka no i trochę zazdroszczę bo u nas miał być Antek, jakie ładne kolory ubranek macie <3 ja niestety jak się rozglądałam to widziałam tylko niebieskie, jak zobaczyłam jakieś granatowe to od razu chciałam kupować ale szczęście mąż nie pozwalał bo za wcześnie i miał racje... (=

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *