Hu, hu, ha, hu, hu,ha… idzie zima zła. No i przyszła. Cieplutki płaszcz zimowy wyciągnięty. Dziś stylizacja z karmelowym płaszczem zimowym.


Płaszcz zimowy – baza stylizacji

Dzisiejszym bohaterem jest karmelowy płaszcz zimowy. Płaszcz wykonany z wełny jest niesamowicie ciepły i komfortowy. Płaszcz nie posiadał guzików, ponieważ zapinany jest na zatrzaski. Doszyłam rząd złotych guzików dla ozdoby. Chciałam aby wzrok był przyciągnięty do pionowej linii, co nadaje mojej sylwetce szczuplejszy wygląd. Moim ulubionym elementem tego płaszcza zimowego jest pięknie skrojony kołnierz. Jedyne co mogę mu zarzucić to to, że nie jest rozkloszowany.

Płaszcz zimowy

Płaszcz zimowy

 

Płaszcz zimowy


Płaszcz zimowy – z czego najlepszy?

Ostatnio napisałam osobny tekst na temat materiału na płaszcz zimowy, który jest zarówno ciepły jak i zapewnia komfort użytkowania. Wpis znajdziesz tutaj: najlepszy materiał na zimowy płaszcz.

Płaszcz zimowy

Płaszcz zimowy


Dodatki

Dzisiaj prezentuje się w czarnym berecie oraz rękawiczkach tego samego koloru. Całość uzupełnia bordowy szalik. Lubię gdy w zestawie: czapka, rękawiczki, szalik, któryś element jest innego koloru. Tym razem padło na szalik. Dodatkowo prezentuje dziś moją szałową torebkę, która urzekła mnie swoją prostotą. Skórzana torebka w kolorze koniakowym ma przepiękne „zamknięcie” w postaci plecionego paska. Co do koloru torebki to mam nadzieję, że z czasem troszkę ściemnieje. Chyba, że znacie jakieś „domowe” sposoby na przyciemnienie torebki?

Płaszcz zimowy

Płaszcz zimowy

Płaszcz zimowy

 


Przy ujemnych temperaturach lubię być ubrana ciepło jak.. bałwanek. Ładny bałwanek. Podoba się dzisiejsza stylówka? A właśnie, znacie jakieś domowe sposoby na przyciemnienie skóry?


 

Komentarze

2 Replies to “Karmelowy płaszcz zimowy – ciepły, wełniany i elegancki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *